how to make a website


POGŁĘBIANIE I ODMULANIE

Co możemy dla Państwa zrobić ?

Od roku 2014 nasza firma oferuje usługi pogłębiania i odmulania stawów, portów czy też kąpielisk oraz innych zbiorników wodnych z osadów zalegających na ich dnie.

W tej dziedzinie postanowiliśmy skupić się przede wszystkim na problemie, jaki stanowi zamulenie i mała głębokość zbiorników wodnych, stawów czy też portów.

Nasze działania skupiają się na obszarach, w których, w sposób naturalny, doszło do zamulenia i zmniejszenia głębokości zbiornika wodnego, co powoduje nadmierne zarastanie i zaglonienie.

Jesteśmy w stanie pogłębiać zbiornik do głębokości około 3m.
  
Działamy również w trakcie budowy nowych stawów, portów, pogłębiając i odmulając, w miejscach niedostępnych dla innych sprzętów budowlanych. W tej dziedzinie skupiamy się przede wszystkim na:

Mobirise

STAWÓW

Mobirise

MAŁYCH PORTÓW

Mobirise

OCZEK WODNYCH

Mobirise

ZBIORNIKÓW RETENCYJNYCH

Czyszczeniu z roślinności wodnej oraz wykaszaniu zielska, trzcinowisk
Mobirise

TRUXOR DM 5000

Usługi pogłębiania i odmulania wykonujemy specjalną amfibią TRUXOR DM 5000. Umożliwia to nam pracę zarówno w wodzie, jak i na terenach podmokłych / bagnistych.

 Truxor DM wykonuje pracę w zakresie:

✔ czyszczenie z namułów, osadów zbiorników wodnych
✔ odmulanie za pomocą specjalnej pompy o wydajniości 100 m3/h
✔ głębokość pogłębiania do 2,4 m
✔ wykaszanie roślinności podwodnej, oraz trzcinowisk
✔ możliwość montażu koparki na amfibi pozwala na poszeżenie                zakresu wykonanych prac

Prace możliwe w trudnym terenie - wodno bagnistym , podmokłym

Co klient musi wiedzieć ?

Nasze usługi w tej dziedzinie skierowane są do klientów chcących dokonać pogłębiania, oczyszczenia i odmulenia swojego zbiornika wodnego, czy też portu.

Prace te wykonujemy za pomocą maszyny Truxor DM 500 co w znacznym stopniu odróżnia nas od innych firm oferujących podobne usługi.

Większość miejsc niedostępnych dla koparek, jest w naszym zasięgu.

Podczas naszych prac staramy się zminimalizować możliwość zniszczenia terenu, jaka mogła by wystąpić w przypadku prac wykonywanych przez koparkę, bądź inny ciężki sprzęt.
Kolejną zaletą jest możliwość odmulenia i pogłębiania miejsc oddalonych od brzegów i niedostępnych dla innych sprzętów budowlanych.

To, co pozytywnie wyróżnia nas w tej dziedzinie to:

✔ wykonywanie prac w miejscach niedostępnych dla innych sprzętów (oddalone od brzegów),
✔ minimalizacja zniszczenia terenów otaczających zbiorniki.

 Truxor Dm wyposażony jest w specjalne gąsienice oraz pływaki które powodują małą degradację terenu oraz umożliwiają zarówno pływanie jak i poruszanie się lądzie.  
 
Jeśli posiadasz zagospodarowaną posesję, działkę na której znajduje się staw, zbiornik wodny, a chciałbyś go pogłębić i oczyścić nasze usługi są właśnie dla Ciebie.
W przypadku gdy jesteś właścicielem małego portu, kąpieliska i chciałbyś pogłębić i oczyścić dno swojego akwenu nasze usługi są również dla Ciebie.

© WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE