bootstrap navbar


UMACNIANIE BRZEGÓW

Co możemy dla Państwa zrobić ?

Na przestrzeni lat działalności firmy spotkaliśmy się z wieloma problemami związanymi z dość często pojawiającą się erozją brzegów stawów, portów czy też oczek wodnych.
Zajmujemy się zarówno naprawą już zniszczonych nabrzeży, jak i zabezpieczaniem przed problemem erozji brzegów nowo powstałych obiektów wodnych.
Umacniamy brzegi stawów, oczek wodnych, portów za pomocą różnych metod.
Wbijamy grodzice lub pale służące zabezpieczeniu skarp oraz brzegów zbiorników wodnych przed podmywaniem i zniszczeniem.

W tej dziedzinie skupiamy się przede wszystkim na:
Mobirise

Umacnianiu brzegów portów:

✔ pale
✔ grodzice PCV

Mobirise

Umacnianiu brzegów stawów :

✔ grodzice PCV
✔ grodzice winylowe
✔ gabiony
✔ faszyna
✔ paliki
✔ maty oraz walce kokosowe
✔ walce kamienne
✔ roślinność wodna (kokony roślinne)

Co klient musi wiedzieć ?

Warto zdać sobie sprawę, iż już na etapie budowy nowego stawu, czy też portu, należy pomyśleć o zabezpieczeniu zbiornika przed wpływem falowania, prądów oraz innych czynników środowiskowych.

Dobór skutecznej metody umocnienia brzegu pozwoli zapomnieć o problemie degradacji na długie lata. Dla klientów chcących pozostać w zgodzie z naturą, proponujemy rozwiązania oparte na umocnieniu brzegów za pomocą faszyn, mat lub walców kokosowych z nasadzoną roślinnością wodną lub bez niej. Taki rodzaj zabezpieczenia najmniej ingeruje w środowisko i pozostaje przyjemny dla oka.
Zabezpieczamy brzeg trwale, ale za pomocą naturalnych surowców.
Rodzaj umocnienia dobieramy biorąc pod uwagę szereg czynników takich jak:

✔ rodzaj gleby, jaka występuje na danym terenie (materiał brzegu),
✔ stopień nachylenia brzegu,
✔ wysokość falowania,
✔ wahania lustra wody.
W przypadku umocnień portów, stosujemy takie metody jak palowanie brzegu wraz z odeskowaniem, wbijamy różnego typu grodzice. Taki sposób pozwala na długie lata zabezpieczyć brzegi przed podmywaniem i ich zniszczeniem.
Nasze prace wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i gmin, czy też firm. Niezależnie od tego, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i każdorazowo proponujemy rozwiązanie adekwatne do zaistniałego przypadku, mając na celu odpowiednie zabezpieczenie brzegu.

© WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE